Fotowoltaika i Folie Grzewcze Przeźmierowo ☀️ - Consor Energia Fotowoltaika Poznań
Consor Energia Banner

FOTOWOLTAIKA I FOLIE GRZEWCZE PRZEŹMIEROWO

Słońce jest naturalnym źródłem energii dla naszej planety. Promienie słońca padające na Ziemię mogą okazać się stałym i tanim źródłem energii dla Twojego domu, czy firmy. Cel ten jest osiągany przy pomocy systemu fotowoltaicznego.

Proces, w którym energia słoneczna jest przekształcana w energię elektryczną, odbywa się przy użyciu systemu paneli fotowoltaicznych. Panele fotowoltaiczne składają się z różnych ilości ogniw, które są układane szeregowo na izolowanym podłożu. Ogniwa składają się z materiału półprzewodnikowego, który przenosi prąd elektryczny. Kiedy promienie słoneczne padają na ten materiał, energia słoneczna jest przekształcana w energię elektryczną. Energia ta, w postaci prądu elektrycznego, jest w inwerterze przekształcana ze stałego na zmienny i w pierwszej kolejności zużywa w gospodarstwie domowych a jej nadwyżka oddawana jest do sieci energetycznej. Sieć publiczna jest dla Prosumenta magazynem energii o sprawności 80%, to znaczy że z każdej wprowadzonej do sieci 1kWh możemy odebrać 0,8kWh, np. w nocy kiedy instalacja nie pracuje.

Opinie o Consor Energia

Paweł BorowiakPaweł Borowiak
04:40 25 Jun 22
Jeżeli ktoś szuka firmy do montażu fotowoltaiki to zdecydowanie polecam tą firmę. Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja, wszystkie formalności załatwiane za klienta. POLECAM
Przemysław KonopkaPrzemysław Konopka
05:00 16 May 22
Polecam tę firmę. Instalacja fotowoltaiczna została wykonana zgodnie z ustaleniami. Wszystko działa beż zarzutów. Firma zdecydowanie na TAK.
Arek KawalecArek Kawalec
16:45 14 May 22
Zdecydowanie polecam Consor energia. Wykonali u mnie montaż pompy ciepła Stiebel eltron HPA-0 8 Plus z wieżą hydrauliczną. Wszystko w terminie, czysto i schludnie. Zdecydowanie jest to firma która poważnie traktuje ten biznes a nie kolejni naganiacze którzy na spotkanie wpadają z wypełnioną umową.
Maciej WojtaszekMaciej Wojtaszek
03:12 13 May 22
Na tę firmę natknęliśmy się przy okazji montażu fotowoltaniki u mojego brata. Akruat montowali panele i w tym czasie był przedstawiciel. Wszystko wytłumaczył, obliczył i miesiąc później też mieliśmy panele . Zdecydowanie polecam!
Ryszard KrajewskiRyszard Krajewski
15:05 11 May 22
Mieliśmy okazję współpracować z Consor Energia przy modernizacji systemy grzewczego w naszym zakładzie produkcyjnym. Zamontowana pompa ciepła Stiebel Eltron HPA-O 13 Premium zasila przestrzeń biurową oraz pomieszczenia socjalne. Mieliśmy pewne obawy co do wydajności powietrznej pompy ciepła. Argumenty przedstawione przez repreentanta firmy przekonały nas i postanowiliśmy zainwestować w to urządzenie. Pomimo naszych obaw, w okresie zimowym było ciepło i komfortowo. Polecamy usługi firmy, rzetelnie i z pasją!
Blanka JaroszewskaBlanka Jaroszewska
15:41 21 Jan 22
Przy wyborze wykonawcy pompy ciepła kierowaliśmy się z mężem przede wszystkim profesjonalnym doradztwem. Sprawy ogrzewania to nie nasza działka dlatego szukaliśmy kogoś kto w rzetelny sposób wyjaśni nam na czym polega ogrzewanie pompą ciepła i dobierze optymalny do naszych potrzeb system. W gąszczu ofert i sprzedawców, obiecujących złote góry wybraliśmy firmę która jak się okazało, stawia na profesjonalne doradztwo i profesjonalny montaż. Tego właśnie szukaliśmy i nie zawiedliśmy się. Pompa ciepła Stiebel Eltron HPA-O 8 Plus flex Set okazała się idealnym rozwiązaniem. Zdecydowanie polecamy.
js_loader

SYSTEMY GRZEWCZE I INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE

System grzewczy Red Snake to folia o grubości zaledwie 0,4mm której elementem grzejnym jest tkanina składająca się z mieszaniny włókien węglowych z pastą karbonu. Ogrzewanie promiennikowe systemu Red Snake wymienia ciepło w pierwszej kolejności z przegrodami budowlanymi a dopiero one ogrzewają powietrze. Powoduje to, że temperatura ścian i powietrza jest jednakowa i to jest optymalne rozwiązanie dla komfortu, zdrowia i kosztów eksploatacji. Przy wsparciu instalacji fotowoltaicznej ogrzewanie domu może stać się całkowicie darmowe. Dzięki półrocznemu bilansowaniu ogrzewasz dom prądem wyprodukowanym latem.

Projektując systemy fotowoltaiczne , należy uwzględnić powierzchnię, która będzie ogrzewana, a także lokalizację danego obiektu. W tym celu najlepiej zdać się na fachowców. Pomogą oni w ustaleniu optymalnej wielkości instalacji fotowoltaicznej, obliczając typowe zapotrzebowanie na energię elektryczną danego gospodarstwa domowego. Jeśli więc chcesz skorzystać z takich innowacyjnych, bezpiecznych i ekologicznych rozwiązań na terenie Przeźmierowa, skontaktuj się z naszą firmą.

Obecne i przyszłe dofinansowania i dotacje na fotowoltaikę Przeźmierowo

Dotacje gminne są świetną alternatywą dla osób, które nie mogą skorzystać z programu rządowego „Czyste Powietrze”. Możliwość otrzymania dofinansowania na montaż proekologiczne źródło ciepła z gminnego budżetu przydzielonego na ten cel mają mieszkańcy Przeźmierowa. Dotacja przyznawana jest na trwałą wyminę niskoemisyjnych kotłów na paliwo stałe. Wysokość dotacji celowej na zakup i montaż proekologicznego ogrzewania z wykorzystaniem paneli fotowoltaicznych wynosi 6000 zł.

Nabór wniosków prowadzony jest w trybie ciągłym i trwa do wyczerpania alokacji środków przeznaczonych na ten cel. Wniosek można składać w Urzędzie Gminy Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 115 w godzinach otwarcia urzędu.

Skontaktuj się z Nami w celu uzyskania informacji na temat przyszłych dofinansowań.
Tel: +48 726 430 861
E-mail: m.kmieciak@consorenergia.pl