Fotowoltaika Skwierzyna, Instalacje fotowoltaiczne | Consor Energia Fotowoltaika Lubuskie
Consor Energia Banner

FOTOWOLTAIKA I INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE SKWIERZYNA

Odnawialne źródła energii są bardzo dobrym sposobem na przyczynienie się do ochrony środowiska i zaoszczędzenie pieniędzy. Popularnym rozwiązaniem są panele słoneczne. Nasze instalacje fotowoltaiczne w Skwierzynie wykonane są według najwyższych standardów. Wytwarzane z krzemu moduły fotowoltaiczne montowane mogą być na dachu lub gruncie. Panele przetwarzają promieniowanie słoneczne w energię w postaci prądu stałego. Wchodzący w skład instalacji inwerter solarny przetwarza prąd stały w prąd zmienny o parametrach pozwalających na wykorzystanie go na potrzeby własne i wprowadzenie nadwyżki do sieci.

Opinie o Consor Energia

Paweł BorowiakPaweł Borowiak
04:40 25 Jun 22
Jeżeli ktoś szuka firmy do montażu fotowoltaiki to zdecydowanie polecam tą firmę. Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja, wszystkie formalności załatwiane za klienta. POLECAM
Przemysław KonopkaPrzemysław Konopka
05:00 16 May 22
Polecam tę firmę. Instalacja fotowoltaiczna została wykonana zgodnie z ustaleniami. Wszystko działa beż zarzutów. Firma zdecydowanie na TAK.
Arek KawalecArek Kawalec
16:45 14 May 22
Zdecydowanie polecam Consor energia. Wykonali u mnie montaż pompy ciepła Stiebel eltron HPA-0 8 Plus z wieżą hydrauliczną. Wszystko w terminie, czysto i schludnie. Zdecydowanie jest to firma która poważnie traktuje ten biznes a nie kolejni naganiacze którzy na spotkanie wpadają z wypełnioną umową.
Maciej WojtaszekMaciej Wojtaszek
03:12 13 May 22
Na tę firmę natknęliśmy się przy okazji montażu fotowoltaniki u mojego brata. Akruat montowali panele i w tym czasie był przedstawiciel. Wszystko wytłumaczył, obliczył i miesiąc później też mieliśmy panele . Zdecydowanie polecam!
Ryszard KrajewskiRyszard Krajewski
15:05 11 May 22
Mieliśmy okazję współpracować z Consor Energia przy modernizacji systemy grzewczego w naszym zakładzie produkcyjnym. Zamontowana pompa ciepła Stiebel Eltron HPA-O 13 Premium zasila przestrzeń biurową oraz pomieszczenia socjalne. Mieliśmy pewne obawy co do wydajności powietrznej pompy ciepła. Argumenty przedstawione przez repreentanta firmy przekonały nas i postanowiliśmy zainwestować w to urządzenie. Pomimo naszych obaw, w okresie zimowym było ciepło i komfortowo. Polecamy usługi firmy, rzetelnie i z pasją!
Blanka JaroszewskaBlanka Jaroszewska
15:41 21 Jan 22
Przy wyborze wykonawcy pompy ciepła kierowaliśmy się z mężem przede wszystkim profesjonalnym doradztwem. Sprawy ogrzewania to nie nasza działka dlatego szukaliśmy kogoś kto w rzetelny sposób wyjaśni nam na czym polega ogrzewanie pompą ciepła i dobierze optymalny do naszych potrzeb system. W gąszczu ofert i sprzedawców, obiecujących złote góry wybraliśmy firmę która jak się okazało, stawia na profesjonalne doradztwo i profesjonalny montaż. Tego właśnie szukaliśmy i nie zawiedliśmy się. Pompa ciepła Stiebel Eltron HPA-O 8 Plus flex Set okazała się idealnym rozwiązaniem. Zdecydowanie polecamy.
js_loader

POMPY CIEPŁA Z FOTOWOLTAIKĄ SKWIERZYNA

Fotowoltaika w Skwierzynie to idealne wsparcie dla pompy ciepła. Darmowa energia ze słońca podnosi opłacalność systemu pompy ciepła i realnie przyczynia się do obniżenia kosztów ogrzewania. Pompy ciepła zostały stworzone tak, aby ogrzewać budynki i wodę przy pomocy energii ze źródeł naturalnych. Jednym z częściej wykorzystywanych modeli jest pompa monoblokowa w całości produkowana, a następnie montowana w fabryce. Jest łatwa w montażu, a posiadanie specjalistycznych uprawnień nie jest wymagane. Pompy ciepła w Skwierzynie dadzą okazję do uzyskania sporej niezależności energetycznej.

W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła cwu przeznaczone do instalacji zewnętrznej. Mogą produkować energię nawet podczas mrozów. Posiadamy szeroką gamę elementów związanych z pompą ciepła co: sterowniki do pomp CO i CWU, zbiorniki do pomp ciepła, zasobniki do ciepłej wody użytkowej i wiele innych. Ponadto możemy wykonać montaż pompy ciepła w Skwierzynie.

Obecne i przyszłe dofinansowania i dotacje na fotowoltaikę Skwierzyna

Decydując się na zakup i montaż odnawialnych źródeł energii często poszukujemy różnych form finansowania przyszłego przedsięwzięcia. Najczęściej przyjmuje formę dotacji.
W 2021 roku mieszkańcy Skwierzyna, którzy zdecydują się na montaż paneli fotowoltaicznych lub pompy ciepła nie skorzystają z lokalnego dofinansowania.
Urząd Miejski w Skwierzynie nie przewidział w swoim budżecie dofinansowania kosztów inwestycji z zakresie ochrony środowiska.

Skontaktuj się z Nami w celu uzyskania informacji na temat przyszłych dofinansowań.
Tel: +48 726 430 861
E-mail: m.kmieciak@consorenergia.pl