FOTOWOLTAIKA I INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE SKWIERZYNA

Odnawialne źródła energii są bardzo dobrym sposobem na przyczynienie się do ochrony środowiska i zaoszczędzenie pieniędzy. Popularnym rozwiązaniem są panele słoneczne. Nasze instalacje fotowoltaiczne w Skwierzynie wykonane są według najwyższych standardów. Wytwarzane z krzemu moduły fotowoltaiczne montowane mogą być na dachu lub gruncie. Panele przetwarzają promieniowanie słoneczne w energię w postaci prądu stałego. Wchodzący w skład instalacji inwerter solarny przetwarza prąd stały w prąd zmienny o parametrach pozwalających na wykorzystanie go na potrzeby własne i wprowadzenie nadwyżki do sieci.

POMPY CIEPŁA Z FOTOWOLTAIKĄ SKWIERZYNA

Fotowoltaika w Skwierzynie to idealne wsparcie dla pompy ciepła. Darmowa energia ze słońca podnosi opłacalność systemu pompy ciepła i realnie przyczynia się do obniżenia kosztów ogrzewania. Pompy ciepła zostały stworzone tak, aby ogrzewać budynki i wodę przy pomocy energii ze źródeł naturalnych. Jednym z częściej wykorzystywanych modeli jest pompa monoblokowa w całości produkowana, a następnie montowana w fabryce. Jest łatwa w montażu, a posiadanie specjalistycznych uprawnień nie jest wymagane. Pompy ciepła w Skwierzynie dadzą okazję do uzyskania sporej niezależności energetycznej.

W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła cwu przeznaczone do instalacji zewnętrznej. Mogą produkować energię nawet podczas mrozów. Posiadamy szeroką gamę elementów związanych z pompą ciepła co: sterowniki do pomp CO i CWU, zbiorniki do pomp ciepła, zasobniki do ciepłej wody użytkowej i wiele innych. Ponadto możemy wykonać montaż pompy ciepła w Skwierzynie.

Obecne i przyszłe dofinansowania i dotacje na fotowoltaikę Skwierzyna

Decydując się na zakup i montaż odnawialnych źródeł energii często poszukujemy różnych form finansowania przyszłego przedsięwzięcia. Najczęściej przyjmuje formę dotacji.
W 2021 roku mieszkańcy Skwierzyna, którzy zdecydują się na montaż paneli fotowoltaicznych lub pompy ciepła nie skorzystają z lokalnego dofinansowania.
Urząd Miejski w Skwierzynie nie przewidział w swoim budżecie dofinansowania kosztów inwestycji z zakresie ochrony środowiska.

Skontaktuj się z Nami w celu uzyskania informacji na temat przyszłych dofinansowań.
Tel: +48 726 430 861
E-mail: m.kmieciak@consorenergia.pl