Montaż i instalacja systemów, paneli Fotowoltaicznych Poznań Wielkopolska - Consor Energia Fotowoltaika Poznań

MONTAŻ I INSTALACJA SYSTEMÓW, PANELI FOTOWOLTAICZNYCH POZNAŃ – WIELKOPOLSKA

Być może nie każdy z nas zdaje sobie z tego sprawę, lecz prawidłowy montaż paneli fotowoltaicznych oraz odpowiednie ich usytuowanie ma znaczący wpływ na wydajność gotowej instalacji oraz wynikającą z tego opłacalność. W tego typu usługach specjalizuje się nasza firma Consor Energia, która swoje usługi świadczy nie tylko w Poznaniu, ale też na terenie całej Wielkopolski oraz w sąsiednich województwach.

System fotowoltaiczny na dachu przekształca promienie słoneczne w energię elektryczną, z której można korzystać samodzielnie. Instalacja fotowoltaiczna w połączeniu z jednostką magazynującą energię jest szczególnie sprytna: zapewnia, że ​​możesz korzystać z energii słonecznej nawet wtedy, gdy słońce nie świeci – tylko wtedy, gdy jej potrzebujesz. W rezultacie musisz kupić mniej energii elektrycznej od dostawcy energii – i zaoszczędzić do 80% na kosztach energii elektrycznej!

Sprawdź czym należy myć panele fotowoltaiczne!

CO WARTO WIEDZIEĆ O MONTAŻU INSTALACJI I FOTOWOLTAIKI?

Aby moduł fotowoltaiczny był w pełni wydajny, zamontowany powinien zostać w niezacienionym miejscu. Ustawić należy go w takiej pozycji, aby był on w stanie absorbować możliwie jak największą ilość promieniowania słonecznego. Instalacje skierowane na południe mają największe możliwości produkcji energii z uwagi na najdłuższy czas padania promieni w ciągu dnia. Montaż instalacji na wschód lub zachód niesie za sobą krótsze okresy nasłonecznienia paneli, jednak przy odpowiednim doborze mocy generatora może w pełni pokryć zużycie energii elektrycznej w budynku.

Jeśli dach, na którym ma powstać instalacja fotowoltaiczna jest skomplikowany pod względem konstrukcyjnym, tzn. posiada wiele załamań, lukarn, wykuszy, okien dachowych, kominów, które mają wpływ na ograniczenie powierzchni do wykorzystania warto rozważyć instalację gruntową. Jest ona niewiele droższa względem konstrukcji na dach skośny lecz nie narażona na okresowe zacienienia, zorientowana na południe może dać dużo większe uzyski niż instalacja na dachu. Warto to rozważyć w perspektywie zwrotu z inwestycji, który w tym wypadku niemal na pewno będzie krótszy.

Fotowoltaika oferuje przyjazną dla środowiska i zrównoważoną metodę wytwarzania energii słonecznej, która została już wypróbowana i przetestowana tysiące razy. Taryfy gwarantowane, tanie kredyty i spadające ceny zakupu powodują, że systemy fotowoltaiczne są atrakcyjną inwestycją, która łączy ekologię i gospodarkę w najlepszy możliwy sposób.

CONSORENERGIA POZNAŃ WIELKOPOLSKA – INSTALACJE SŁONECZNE

Nasza firma Consor Energia posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu fotowoltaiki. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i różnego rodzaju przedsiębiorstwa. Oferowane przez nas instalacje fotowoltaiczne stanowią doskonałe połączenie przystępnych cen oraz najwyższej jakości. Nie czekaj – już dzisiaj dołącz do grona naszych klientów!

JAK PRZEBIEGA MONTAŻ FOTOWOLTAIKI?

Montaż modułu fotowoltaicznego polega na przymocowaniu go tak, aby nie uległ on uszkodzeniu na skutek szkodliwego działania czynników atmosferycznych takich, jak opady deszczu czy mocne podmuchy wiatru. Wykonując montaż instalacji pv wykorzystujemy tylko konstrukcje najwyższej jakości z aluminium i stali nierdzewnej posiadające wymagane na terenie Polski i Unii Europejskiej atesty i certyfikaty. Każdy montaż poprzedzony jest analizą stopnia trudności wykonania i od tego zależy jego czas, może on trwać 1-3 dni w przypadku przydomowych mikroinstalacji.

Po zamontowaniu konstrukcji i ułożeniu na niej paneli łączy się je w obwód przy pomocy konektorów MC4, który następnie podpinany jest do falownika kablem solarnym o odpowiedniej długości. Obok falownika montuje się skrzynkę przyłączeniową z zabezpieczeniami po stronie AC i DC oraz wyłącznikiem głównym instalacji pv.

Obszar działania - Montaż i Instalacja Fotowoltaiki

Montaż fotowoltaiki Poznań

Montaż fotowoltaiki Konin

Montaż fotowoltaiki Luboń

Montaż fotowoltaiki Drezdenko

Montaż fotowoltaiki Wolsztyn

Montaż fotowoltaiki Pobiedziska

Montaż fotowoltaiki Puszczykowo

Montaż fotowoltaiki Trzemeszno

Montaż fotowoltaiki Września

Montaż fotowoltaiki Murowana Goślina

Montaż fotowoltaiki Piła

Montaż fotowoltaiki Jarocin

Montaż fotowoltaiki Gorzów Wielkopolski

Montaż fotowoltaiki Kalisz

Montaż fotowoltaiki Leszno

Montaż fotowoltaiki Gniezno

Montaż fotowoltaiki Swarzędz

Montaż fotowoltaiki Dopiewo

Montaż fotowoltaiki Nowy Tomyśl

Montaż fotowoltaiki Kościan

Montaż fotowoltaiki Pleszew

Montaż fotowoltaiki Szamotuły

Montaż fotowoltaiki Suchy Las

Montaż fotowoltaiki Przeźmierowo

Montaż fotowoltaiki Komorniki

Montaż fotowoltaiki Gostyń

Montaż fotowoltaiki Czerwonak

Montaż fotowoltaiki Tarnowo Podgórne

Montaż fotowoltaiki Rogoźno

Montaż fotowoltaiki Witkowo

Montaż fotowoltaiki Grodzisk Wielkopolski

Montaż fotowoltaiki Stęszew

Montaż fotowoltaiki Wągrowiec

Montaż fotowoltaiki Kórnik

Montaż fotowoltaiki Międzyrzecz

Montaż fotowoltaiki Mosina

Montaż fotowoltaiki Skwierzyna

Montaż fotowoltaiki Złotów

Montaż fotowoltaiki Środa Wielkopolska

Montaż fotowoltaiki Krotoszyn

Montaż fotowoltaiki Ostrów Wielkopolski

Montaż fotowoltaiki Koło

Montaż fotowoltaiki Chodzież

Montaż fotowoltaiki Rawicz

Montaż fotowoltaiki Turek

Montaż fotowoltaiki Buk

Montaż fotowoltaiki Czempiń

Montaż fotowoltaiki Oborniki Wlkp

Montaż fotowoltaiki Opalenica

Montaż fotowoltaiki Ostrzeszów

Montaż fotowoltaiki Kępno

Montaż fotowoltaiki Pniewy

Montaż fotowoltaiki Słupca

Pokaż więcej