Fotowoltaika Międzyrzecz, dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych | Consor Energia Fotowoltaika Lubuskie
Consor Energia Banner

FOTOWOLTAIKA MIĘDZYRZECZ – MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Instalacje fotowoltaiczne w Międzyrzeczu cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dzieje się tak ze względu na rosnącą świadomość o ochronie środowiska oraz inne korzyści, jakie płyną z instalacji rozwiązania, jakim są panele słoneczne i pompy ciepła.

Opinie o Consor Energia

Paweł BorowiakPaweł Borowiak
04:40 25 Jun 22
Jeżeli ktoś szuka firmy do montażu fotowoltaiki to zdecydowanie polecam tą firmę. Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja, wszystkie formalności załatwiane za klienta. POLECAM
Przemysław KonopkaPrzemysław Konopka
05:00 16 May 22
Polecam tę firmę. Instalacja fotowoltaiczna została wykonana zgodnie z ustaleniami. Wszystko działa beż zarzutów. Firma zdecydowanie na TAK.
Arek KawalecArek Kawalec
16:45 14 May 22
Zdecydowanie polecam Consor energia. Wykonali u mnie montaż pompy ciepła Stiebel eltron HPA-0 8 Plus z wieżą hydrauliczną. Wszystko w terminie, czysto i schludnie. Zdecydowanie jest to firma która poważnie traktuje ten biznes a nie kolejni naganiacze którzy na spotkanie wpadają z wypełnioną umową.
Maciej WojtaszekMaciej Wojtaszek
03:12 13 May 22
Na tę firmę natknęliśmy się przy okazji montażu fotowoltaniki u mojego brata. Akruat montowali panele i w tym czasie był przedstawiciel. Wszystko wytłumaczył, obliczył i miesiąc później też mieliśmy panele . Zdecydowanie polecam!
Ryszard KrajewskiRyszard Krajewski
15:05 11 May 22
Mieliśmy okazję współpracować z Consor Energia przy modernizacji systemy grzewczego w naszym zakładzie produkcyjnym. Zamontowana pompa ciepła Stiebel Eltron HPA-O 13 Premium zasila przestrzeń biurową oraz pomieszczenia socjalne. Mieliśmy pewne obawy co do wydajności powietrznej pompy ciepła. Argumenty przedstawione przez repreentanta firmy przekonały nas i postanowiliśmy zainwestować w to urządzenie. Pomimo naszych obaw, w okresie zimowym było ciepło i komfortowo. Polecamy usługi firmy, rzetelnie i z pasją!
Blanka JaroszewskaBlanka Jaroszewska
15:41 21 Jan 22
Przy wyborze wykonawcy pompy ciepła kierowaliśmy się z mężem przede wszystkim profesjonalnym doradztwem. Sprawy ogrzewania to nie nasza działka dlatego szukaliśmy kogoś kto w rzetelny sposób wyjaśni nam na czym polega ogrzewanie pompą ciepła i dobierze optymalny do naszych potrzeb system. W gąszczu ofert i sprzedawców, obiecujących złote góry wybraliśmy firmę która jak się okazało, stawia na profesjonalne doradztwo i profesjonalny montaż. Tego właśnie szukaliśmy i nie zawiedliśmy się. Pompa ciepła Stiebel Eltron HPA-O 8 Plus flex Set okazała się idealnym rozwiązaniem. Zdecydowanie polecamy.
js_loader

POMPY CIEPŁA CWU I CO MIĘDZYRZECZ

Urządzenia, które pobierają cieplną z otoczenia budynku i oddają ją do instalacji C.O., to pompy ciepła. Międzyrzecz to miejscowość, w której usługi świadczy renomowana firma Consor Energia, dlatego chcąc wdrożyć systemy energii odnawialnej w swoim domu, warto nieco bliżej zapoznać się z ofertą. Dzięki skorzystaniu z usług firmy możliwe jest zainstalowanie kompleksowych systemów odnawialnych źródeł energii. Takie rozwiązania można wdrożyć zarówno w trakcie budowy domu, jak i w przypadku budynków istniejących, które wymagają termomodernizacji. To rozwiązanie na wyciągnięcie ręki! W dodatku inwestor dzięki dofinansowaniu ma szansę znacząco zmniejszyć koszty zakupu i montażu! To inwestycja, która może wpłynąć na obniżenie wysokości rachunków związanych z energią elektryczną w domu. Ponadto jest to ekologiczne rozwiązanie, które według najnowszych statystyk ma wyprzeć tradycyjne formy ogrzewania domu i wody. Oprócz pomp ciepła w ofercie znajdują się także inwertery solarne, moduły fotowoltaiczne, monokrystaliczne oraz polikrystaliczne, a także pompy ciepła CO i CWU. Międzyrzecz staje się więc ekologicznym miastem nastawionym na nowoczesne rozwiązania. Za zakupiony sprzęt klient otrzymuje gwarancję.

DOFINANSOWANIE I DOTACJE DO FOTOWOLTAIKI W MIĘDZYRZECZU

Jeszcze kilka lat temu tego typu rozwiązania inwestor musiał pokrywać w całości z własnej kieszeni. Obecnie w Polsce wymienić można wiele programów, dzięki którym możliwe jest dofinansowanie do fotowoltaiki w Międzyrzeczu oraz okolicznych miejscowościach w Wielkopolsce i nie tylko. Przykładem może być program ”Mój prąd” oraz program ”Czyste powietrze” gdzie możliwe jest dofinansowanie nawet 90% kosztów montażu modułów fotowoltaicznych, oraz pomp ciepła. Jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań w celu zmniejszenia kosztów energii elektrycznej jest fotowoltaika. Firma Consor Energia świadczy usługi na terenie województw wielkopolskiego oraz lubuskiego, co oznacza, że inwestycje realizowane są również w Międzyrzeczu. Sklep internetowy firmy powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą wykonać montaż pompy ciepła w Międzyrzeczu, a także okolicznych miejscowościach. W ofercie znajduje się sprzedaż paneli fotowoltaicznych i inwerterów, a także pomp ciepła i sterowników do pomp CU i CWU. Korzystając z oferty firmy, można zyskać kompleksową pomoc w zakresie montażu oraz kupna akcesoriów niezbędnych do prawidłowej pracy modułów fotowoltaicznych. Firma cieszy się uznaniem oraz może pochwalić się szeregiem pozytywnych opinii w internecie. Chcąc zrealizować ten plan z pomocą środków płynących z dotacji, należy zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi finansowania. W tym celu wystarczy wejść na stronę internetową programów poprzez wpisanie w wyszukiwarkę frazy ”fotowoltaika dofinansowanie 2020′.

Obecne i przyszłe dofinansowania i dotacje na fotowoltaikę Międzyrzecz

Decydując się na zakup i montaż odnawialnych źródeł energii często poszukujemy różnych form finansowania przyszłego przedsięwzięcia. Najczęściej przyjmuje formę dotacji.
W 2021 roku mieszkańcy Międzyrzecza, którzy zdecydują się na montaż paneli fotowoltaicznych lub pompy ciepła nie skorzystają z lokalnego dofinansowania.
Urząd Miejski w Międzyrzeczu nie przewidział w swoim budżecie dofinansowania kosztów inwestycji z zakresie ochrony środowiska.

Skontaktuj się z Nami w celu uzyskania informacji na temat przyszłych dofinansowań.
Tel: +48 726 430 861
E-mail: m.kmieciak@consorenergia.pl