Fotowoltaika Grodzisk Wielkopolski - panele solarne i instalacje, dofinansowanie - Consor Energia Fotowoltaika Poznań
Consor Energia Banner

FOTOWOLTAIKA GRODZISK WIELKOPOLSKI – PANELE SOLARNE I INSTALACJE

Fotowoltaika to nowoczesny i bardzo ekologiczny sposób na obniżenie rachunków za energię elektryczną i zarazem jeden z najbardziej rozwojowych. W 2006 roku łączna moc zainstalowanych paneli solarnych wynosiła około 1 581 MW o mocy skumulowanej 6 890 MW, jednak już w 2016 roku liczba zainstalowanych baterii słonecznych wynosiła 27 650 MW o skumulowanej mocy 67 350. Oznacza to wielokrotny wzrost i idący za tym stały rozwój systemów fotowoltaicznych. Dobrze dobrana moc systemu pozwala obniżyć wydatki ponoszone na energię elektryczną nawet o 100%. Oferujemy montaż paneli solarnych w Grodzisku Wielkopolskim wykorzystując tylko podzespoły najwyższej jakości, wiodących producentów. Koniecznie zadzwoń do nas na podany numer telefonu – chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat systemu fotowoltaicznego, który mógłby sprawdzić się w Twoim domu. Pomożemy przy wyborze optymalnego rozwiązania i kompleksowo zajmiemy się wykonaniem montażu oraz przygotowaniem wniosku o dotację

Opinie o Consor Energia

Paweł BorowiakPaweł Borowiak
04:40 25 Jun 22
Jeżeli ktoś szuka firmy do montażu fotowoltaiki to zdecydowanie polecam tą firmę. Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja, wszystkie formalności załatwiane za klienta. POLECAM
Przemysław KonopkaPrzemysław Konopka
05:00 16 May 22
Polecam tę firmę. Instalacja fotowoltaiczna została wykonana zgodnie z ustaleniami. Wszystko działa beż zarzutów. Firma zdecydowanie na TAK.
Arek KawalecArek Kawalec
16:45 14 May 22
Zdecydowanie polecam Consor energia. Wykonali u mnie montaż pompy ciepła Stiebel eltron HPA-0 8 Plus z wieżą hydrauliczną. Wszystko w terminie, czysto i schludnie. Zdecydowanie jest to firma która poważnie traktuje ten biznes a nie kolejni naganiacze którzy na spotkanie wpadają z wypełnioną umową.
Maciej WojtaszekMaciej Wojtaszek
03:12 13 May 22
Na tę firmę natknęliśmy się przy okazji montażu fotowoltaniki u mojego brata. Akruat montowali panele i w tym czasie był przedstawiciel. Wszystko wytłumaczył, obliczył i miesiąc później też mieliśmy panele . Zdecydowanie polecam!
Ryszard KrajewskiRyszard Krajewski
15:05 11 May 22
Mieliśmy okazję współpracować z Consor Energia przy modernizacji systemy grzewczego w naszym zakładzie produkcyjnym. Zamontowana pompa ciepła Stiebel Eltron HPA-O 13 Premium zasila przestrzeń biurową oraz pomieszczenia socjalne. Mieliśmy pewne obawy co do wydajności powietrznej pompy ciepła. Argumenty przedstawione przez repreentanta firmy przekonały nas i postanowiliśmy zainwestować w to urządzenie. Pomimo naszych obaw, w okresie zimowym było ciepło i komfortowo. Polecamy usługi firmy, rzetelnie i z pasją!
Blanka JaroszewskaBlanka Jaroszewska
15:41 21 Jan 22
Przy wyborze wykonawcy pompy ciepła kierowaliśmy się z mężem przede wszystkim profesjonalnym doradztwem. Sprawy ogrzewania to nie nasza działka dlatego szukaliśmy kogoś kto w rzetelny sposób wyjaśni nam na czym polega ogrzewanie pompą ciepła i dobierze optymalny do naszych potrzeb system. W gąszczu ofert i sprzedawców, obiecujących złote góry wybraliśmy firmę która jak się okazało, stawia na profesjonalne doradztwo i profesjonalny montaż. Tego właśnie szukaliśmy i nie zawiedliśmy się. Pompa ciepła Stiebel Eltron HPA-O 8 Plus flex Set okazała się idealnym rozwiązaniem. Zdecydowanie polecamy.
js_loader

MONTAŻ, PROJEKT I INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM

Ponieważ każdy dom jest inny do projektu instalacji trzeba podejść indywidualnie. Przy projektowaniu instalacji fotowoltaicznej trzeba uwzględnić kilka parametrów, takich jak zużycie energii elektrycznej, usytuowanie połaci względem stron świata, rodzaj pokrycia dachu, kąt nachylenia paneli oraz ewentualne zacienienia. W Consor Energia przygotujemy projekt instalacji pokrywającej Twoje aktualne zapotrzebowanie, zmniejszający okres zwrotu z inwestycji do minimum. Zapraszamy mieszkańców Grodziska Wielkopolskiego do współpracy i zainwestowania w Odnawialne Źródła Energii.

RZĄDOWY PROGRAM MÓJ PRĄD – DOFINANSOWANIE INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Dla osób chcących obniżyć koszty instalacji fotowoltaicznej, rząd corocznie wprowadza nowe rozwiązania mające na celu aktywizację ekologicznych źródeł energii dla indywidualnych prosumentów. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w programie “Mój Prąd” przygotował dla beneficjentów 1 miliard złotych na pokrycie do 50% kosztów inwestycji, lecz nie więcej niż 5 000 zł. Program obejmuje instalacje o mocy od 2 kW do 10 kW, a wnioski rozpatrywane są w naborach.

Obecne i przyszłe dofinansowania i dotacje na fotowoltaikę Grodzisk Wielkopolski

W celu poprawy stanu jakości powietrza Urząd Miejski Grodzisk Wielkopolski w roku 2021 przeprowadził nabór wniosków o dofinansowanie wymiany obecnego źródła ciepła. Dotacja przyznawana była na zakup nowego ekologicznego źródła ciepła. Warunkiem niezbędnym do otrzymania dotacji było zlikwidowanie niskoemisyjnego kotła. Kwota jaką można było otrzymać w 2021 roku za montaż pompy ciepła wynosiła 4000 zł.

Nabór wniosków prowadzony jest w trybie ciągłym i trwa do wyczerpania środków alokacji z budżetu przeznaczonego na ten cel. Wnioski należy składać w Urzędzie Miejskim w Grodzisku Wielkopolskim, ul. Stary Rynek 1

Skontaktuj się z Nami w celu uzyskania informacji na temat przyszłych dofinansowań.
Tel: +48 726 430 861
E-mail: m.kmieciak@consorenergia.pl