Fotowoltaika Drezdenko, Montaż instalacji fotowoltaicznych - Consor Energia
Consor Energia Banner

FOTOWOLTAIKA DREZDENKO

Fotowoltaika z definicji jest specjalistyczną dziedziną zarówno nauki, jak i techniki, której podstawową funkcją jest przetwarzanie promieni słonecznych w prąd elektryczny. Wykorzystywane jest w tym celu zjawisko fotowoltaiczne w układzie połączonych ze sobą ogniw słonecznych w formie szeregowej bądź szeregowo-równoległych, zwane modułem fotowoltaicznym. Ten sposób wytwarzania energii elektrycznej jest obecnie najkorzystniejszy pod względem finansowym, co stanowi przyczynę znacznego wzrostu popularności tych instalacji.

Opinie o Consor Energia

Paweł BorowiakPaweł Borowiak
04:40 25 Jun 22
Jeżeli ktoś szuka firmy do montażu fotowoltaiki to zdecydowanie polecam tą firmę. Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja, wszystkie formalności załatwiane za klienta. POLECAM
Przemysław KonopkaPrzemysław Konopka
05:00 16 May 22
Polecam tę firmę. Instalacja fotowoltaiczna została wykonana zgodnie z ustaleniami. Wszystko działa beż zarzutów. Firma zdecydowanie na TAK.
Arek KawalecArek Kawalec
16:45 14 May 22
Zdecydowanie polecam Consor energia. Wykonali u mnie montaż pompy ciepła Stiebel eltron HPA-0 8 Plus z wieżą hydrauliczną. Wszystko w terminie, czysto i schludnie. Zdecydowanie jest to firma która poważnie traktuje ten biznes a nie kolejni naganiacze którzy na spotkanie wpadają z wypełnioną umową.
Maciej WojtaszekMaciej Wojtaszek
03:12 13 May 22
Na tę firmę natknęliśmy się przy okazji montażu fotowoltaniki u mojego brata. Akruat montowali panele i w tym czasie był przedstawiciel. Wszystko wytłumaczył, obliczył i miesiąc później też mieliśmy panele . Zdecydowanie polecam!
Ryszard KrajewskiRyszard Krajewski
15:05 11 May 22
Mieliśmy okazję współpracować z Consor Energia przy modernizacji systemy grzewczego w naszym zakładzie produkcyjnym. Zamontowana pompa ciepła Stiebel Eltron HPA-O 13 Premium zasila przestrzeń biurową oraz pomieszczenia socjalne. Mieliśmy pewne obawy co do wydajności powietrznej pompy ciepła. Argumenty przedstawione przez repreentanta firmy przekonały nas i postanowiliśmy zainwestować w to urządzenie. Pomimo naszych obaw, w okresie zimowym było ciepło i komfortowo. Polecamy usługi firmy, rzetelnie i z pasją!
Blanka JaroszewskaBlanka Jaroszewska
15:41 21 Jan 22
Przy wyborze wykonawcy pompy ciepła kierowaliśmy się z mężem przede wszystkim profesjonalnym doradztwem. Sprawy ogrzewania to nie nasza działka dlatego szukaliśmy kogoś kto w rzetelny sposób wyjaśni nam na czym polega ogrzewanie pompą ciepła i dobierze optymalny do naszych potrzeb system. W gąszczu ofert i sprzedawców, obiecujących złote góry wybraliśmy firmę która jak się okazało, stawia na profesjonalne doradztwo i profesjonalny montaż. Tego właśnie szukaliśmy i nie zawiedliśmy się. Pompa ciepła Stiebel Eltron HPA-O 8 Plus flex Set okazała się idealnym rozwiązaniem. Zdecydowanie polecamy.
js_loader

POMPY CIEPŁA DREZDENKO

Jako firma Consor Energia, od lat zajmujemy się profesjonalnym montażem instalacji fotowoltaicznych na terenie całego województwa wielkopolskiego, jak również lubuskiego. Posiadamy wiele realizacji wykorzystujących produkty oferowane przez klienta, co świadczy o pozytywnych opiniach naszej działalności. Fotowoltaika w mieście Drezdenko, mieście w powiecie strzelecko-drezdeneckim, jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich. którzy pragną obniżyć wydatki gospodarstwa domowego powiązane z energią elektryczną. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż odnawialne źródła energii są rozwiązaniem nowoczesnym i przyszłościowym, w związku z czym oferujemy montaż paneli fotowoltaicznych w Drezdenku, pozwalających nie tylko zadbać o środowisko naturalne, ale także o zmniejszenie kosztów utrzymania domu. Ponad to, pompy ciepła w Drezdenku są także idealnym rozwiązaniem, znacznie oszczędzającym koszty energii pobierane do ogrzewania wody użytkowej.

Obecne i przyszłe dofinansowania i dotacje na fotowoltaikę Drezdenko

Decydując się na zakup i montaż odnawialnych źródeł energii często poszukujemy różnych form finansowania przyszłego przedsięwzięcia. Najczęściej przyjmuje formę dotacji.
W 2021 roku mieszkańcy Drezdenka, którzy zdecydują się na montaż paneli fotowoltaicznych lub pompy ciepła nie skorzystają z lokalnego dofinansowania.
Urząd Miejski w Drezdenku nie przewidział w swoim budżecie dofinansowania kosztów inwestycji z zakresie ochrony środowiska.

Skontaktuj się z Nami w celu uzyskania informacji na temat przyszłych dofinansowań.
Tel: +48 726 430 861
E-mail: m.kmieciak@consorenergia.pl