FOTOWOLTAIKA DREZDENKO

Fotowoltaika z definicji jest specjalistyczną dziedziną zarówno nauki, jak i techniki, której podstawową funkcją jest przetwarzanie promieni słonecznych w prąd elektryczny. Wykorzystywane jest w tym celu zjawisko fotowoltaiczne w układzie połączonych ze sobą ogniw słonecznych w formie szeregowej bądź szeregowo-równoległych, zwane modułem fotowoltaicznym. Ten sposób wytwarzania energii elektrycznej jest obecnie najkorzystniejszy pod względem finansowym, co stanowi przyczynę znacznego wzrostu popularności tych instalacji.

POMPY CIEPŁA DREZDENKO

Jako firma Consor Energia, od lat zajmujemy się profesjonalnym montażem instalacji fotowoltaicznych na terenie całego województwa wielkopolskiego, jak również lubuskiego. Posiadamy wiele realizacji wykorzystujących produkty oferowane przez klienta, co świadczy o pozytywnych opiniach naszej działalności. Fotowoltaika w mieście Drezdenko, mieście w powiecie strzelecko-drezdeneckim, jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich. którzy pragną obniżyć wydatki gospodarstwa domowego powiązane z energią elektryczną. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż odnawialne źródła energii są rozwiązaniem nowoczesnym i przyszłościowym, w związku z czym oferujemy montaż paneli fotowoltaicznych w Drezdenku, pozwalających nie tylko zadbać o środowisko naturalne, ale także o zmniejszenie kosztów utrzymania domu. Ponad to, pompy ciepła w Drezdenku są także idealnym rozwiązaniem, znacznie oszczędzającym koszty energii pobierane do ogrzewania wody użytkowej.

Obecne i przyszłe dofinansowania i dotacje na fotowoltaikę Drezdenko

Decydując się na zakup i montaż odnawialnych źródeł energii często poszukujemy różnych form finansowania przyszłego przedsięwzięcia. Najczęściej przyjmuje formę dotacji.
W 2021 roku mieszkańcy Drezdenka, którzy zdecydują się na montaż paneli fotowoltaicznych lub pompy ciepła nie skorzystają z lokalnego dofinansowania.
Urząd Miejski w Drezdenku nie przewidział w swoim budżecie dofinansowania kosztów inwestycji z zakresie ochrony środowiska.

Skontaktuj się z Nami w celu uzyskania informacji na temat przyszłych dofinansowań.
Tel: +48 726 430 861
E-mail: m.kmieciak@consorenergia.pl