Fotowoltaika Szamotuły - Instalacje Fotowoltaiczne - Consor Energia Fotowoltaika Poznań
Consor Energia Banner

Fotowoltaika Szamotuły - Instalacje Fotowoltaiczne

Systemy energii elektrycznej to metoda wytwarzania energii elektrycznej poprzez przekształcanie promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Energia fotowoltaiczna wykorzystuje panele słoneczne składające się z ogniw słonecznych zawierających materiał fotowoltaiczny. Nie wymagają one do tego skupionego światła słonecznego i mogą generować energię elektryczną nawet przy świetle rozproszonym, czyli w pochmurny dzień. Zgromadzona energia elektryczna może być następnie wykorzystana do zasilania urządzeń gospodarstwa domowego i do oświetlenia, ogrzewania. Zaprojektujemy i wykonamy instalacje fotowoltaiczne w Szamotułach!

Opinie o Consor Energia

Paweł BorowiakPaweł Borowiak
04:40 25 Jun 22
Jeżeli ktoś szuka firmy do montażu fotowoltaiki to zdecydowanie polecam tą firmę. Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja, wszystkie formalności załatwiane za klienta. POLECAM
Przemysław KonopkaPrzemysław Konopka
05:00 16 May 22
Polecam tę firmę. Instalacja fotowoltaiczna została wykonana zgodnie z ustaleniami. Wszystko działa beż zarzutów. Firma zdecydowanie na TAK.
Arek KawalecArek Kawalec
16:45 14 May 22
Zdecydowanie polecam Consor energia. Wykonali u mnie montaż pompy ciepła Stiebel eltron HPA-0 8 Plus z wieżą hydrauliczną. Wszystko w terminie, czysto i schludnie. Zdecydowanie jest to firma która poważnie traktuje ten biznes a nie kolejni naganiacze którzy na spotkanie wpadają z wypełnioną umową.
Maciej WojtaszekMaciej Wojtaszek
03:12 13 May 22
Na tę firmę natknęliśmy się przy okazji montażu fotowoltaniki u mojego brata. Akruat montowali panele i w tym czasie był przedstawiciel. Wszystko wytłumaczył, obliczył i miesiąc później też mieliśmy panele . Zdecydowanie polecam!
Ryszard KrajewskiRyszard Krajewski
15:05 11 May 22
Mieliśmy okazję współpracować z Consor Energia przy modernizacji systemy grzewczego w naszym zakładzie produkcyjnym. Zamontowana pompa ciepła Stiebel Eltron HPA-O 13 Premium zasila przestrzeń biurową oraz pomieszczenia socjalne. Mieliśmy pewne obawy co do wydajności powietrznej pompy ciepła. Argumenty przedstawione przez repreentanta firmy przekonały nas i postanowiliśmy zainwestować w to urządzenie. Pomimo naszych obaw, w okresie zimowym było ciepło i komfortowo. Polecamy usługi firmy, rzetelnie i z pasją!
Blanka JaroszewskaBlanka Jaroszewska
15:41 21 Jan 22
Przy wyborze wykonawcy pompy ciepła kierowaliśmy się z mężem przede wszystkim profesjonalnym doradztwem. Sprawy ogrzewania to nie nasza działka dlatego szukaliśmy kogoś kto w rzetelny sposób wyjaśni nam na czym polega ogrzewanie pompą ciepła i dobierze optymalny do naszych potrzeb system. W gąszczu ofert i sprzedawców, obiecujących złote góry wybraliśmy firmę która jak się okazało, stawia na profesjonalne doradztwo i profesjonalny montaż. Tego właśnie szukaliśmy i nie zawiedliśmy się. Pompa ciepła Stiebel Eltron HPA-O 8 Plus flex Set okazała się idealnym rozwiązaniem. Zdecydowanie polecamy.
js_loader

MONTAŻ I PROJEKT FOTOWOLTAIKI W SZAMOTUŁACH

Pierwszym krokiem w zwiększaniu komfortu w zakresie korzystania z domu pod względem energetycznym jest oszczędność energii. Oznacza to podjęcie konsekwentnych kroków w celu zmniejszenia zużycia energii. Po obliczeniu ile wydaje się comiesięcznie na energię elektryczną, można zaplanować, jak zaoszczędzić na energii i jaki system w tym celu wykorzystać.

Jeśli jesteś mieszkańcem Szamotuł, możesz zdecydować się na system fotowoltaiczny. Słońce może dostarczyć 100% energii elektrycznej potrzebnej do Twojego domu. Zdarza się, że instalacje fotowoltaiczne muszą pokryć obszar większy niż dach, dlatego w projektowaniu tego systemu najlepiej zdać się na fachowców.

Obecne i przyszłe dofinansowania i dotacje na fotowoltaikę Szamotuły

Miasto Szamotuły w 2021 roku przeprowadziło nabór wniosków na dofinansowanie zmiany systemu ogrzewania. W ramach realizacji miejskiego programu dotacja celowa była udzielana na trwałą likwidację systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym i zastąpienie go proekologicznym urządzeniem. Warunkiem otrzymania dotacji była likwidacja starego, niskoemisyjnego kotła na paliwo stałe.

Urząd Miejski w Szamotułach przyjmował wnioski w dniach od 01.04.2021r. do 31.05.2021r., a wysokość dofinansowania wynosiła 4000 zł. Dotacje gminną można było połączyć z priorytetowym programem „Czyste Powietrze”, ale tylko wtedy, kiedy łączny koszt kwalifikowany nie przekroczył 100%.

Skontaktuj się z Nami w celu uzyskania informacji na temat przyszłych dofinansowań.
Tel: +48 726 430 861
E-mail: m.kmieciak@consorenergia.pl