Kontakt - Consor Energia Fotowoltaika Poznań

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Administratorem danych osobowych jest Consor Energia – Jarosław Wielgus, z siedzibą w Poznaniu (61-623), ul. Wilczak 20F/76. Dane osobowe przetwarzane są w celach marketingowych, w tym w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  DANE KONTAKTOWE

  Consor Energia

  Książęca 55,
  61-341 Poznań

  Godziny do kontaktu:
  pon – pt 9:00 – 17:00

  KONTAKT

  Fotowoltaika i folie grzewcze

  Pompy ciepła

  Dotacje i finansowanie

  W Consor Energia stawiamy na bezpośredni kontakt z Klientem. Tylko w taki sposób możemy poznać Twoje potrzeby i odpowiednio je zaspokoić. Ponieważ każda instalacja musi być staranie dopasowana zależy nam na spotkaniu w miejscu planowanej inwestycji, pomoże to precyzyjnie określić jej wielkość, oraz najlepiej dobrać dostępne metody współfinansowania.

  Wszystkich zainteresowanych obiżeniem rachunków za prąd i poprawą jakości środowiska naturalnego zapraszamy do wypełnienia formularza obok. Skontaktujemy się w ciągu 24 godzin i porozmawiamy.

  NIEZALEŻNIE OD MOTYWÓW CEL JEST JEDEN – WIĘCEJ PIENIĘDZY W KIESZENI I CZYSTSZE POWIETRZE!