Kontakt

Jak się z nami skontaktować?

W Consor Energia stawiamy na bezpośredni kontakt z Klientem. Tylko w taki sposób możemy poznać Twoje potrzeby i odpowiednio je zaspokoić. Ponieważ każda instalacja musi być staranie dopasowana zależy nam na spotkaniu w miejscu planowanej inwestycji, pomoże to precyzyjnie określić jej wielkość, oraz najlepiej dobrać dostępne metody współfinansowania.

Wszystkich zainteresowanych obiżeniem rachunków za prąd i poprawą jakości środowiska naturalnego zapraszamy do wypełnienia formularza obok. Skontaktujemy się w ciągu 24 godzin i porozmawiamy.

NIEZALEŻNIE OD MOTYWÓW CEL JEST JEDEN – WIĘCEJ PIENIĘDZY W KIESZENI I CZYSTSZE POWIETRZE!

Dane kontaktowe

Nieszawska 1/108, 61-022 Poznań
biuro@consorenergia.pl
Fotowoltaika i folie grzewcze 602 149 496, 724 430 861
Pompy ciepła 602 149 496
Dotacje i finansowanie 726 430 861
Godziny do kontaktu: pon – pt 9:00 – 18:00

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności w celu przesyłania mi ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług Consor Energia – Jarosław Wielgus.

Administratorem danych osobowych jest Consor Energia – Jarosław Wielgus, z siedzibą w Poznaniu (61-623), ul. Wilczak 20F/76. Dane osobowe przetwarzane są w celach marketingowych, w tym w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.