Fotowoltaika Gmina Dopiewo 2022 - dofinansowanie - panele i instalacje fotowoltaiczne - Consor Energia
Consor Energia Banner

FOTOWOLTAIKA GMINA DOPIEWO – DOFINANSOWANIE NA OGNIWA, PANELE I INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE

Fotowoltaika wiąże się z większym wkładem finansowym już na samym początku inwestycji. Dlatego nie zawsze możemy sobie pozwolić na instalację wystarczającą do pokrycia naszego całkowitego zapotrzebowania na prąd elektryczny. Obecnie można uzyskać jednak dofinansowanie na montaż systemu na terenie gminy Dopiewo. W tym celu należy złożyć odpowiedni wniosek w urzędzie. Co więcej, możliwe jest odliczenie kosztów zainstalowania systemu od podatku dochodowego lub zryczałtowanego od osób fizycznych. Reasumując, możesz oszczędzać zarówno na produkcji energii, jak i na zakupie systemu potrzebnego do jej wytwarzania.

Opinie o Consor Energia

Paweł BorowiakPaweł Borowiak
04:40 25 Jun 22
Jeżeli ktoś szuka firmy do montażu fotowoltaiki to zdecydowanie polecam tą firmę. Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja, wszystkie formalności załatwiane za klienta. POLECAM
Przemysław KonopkaPrzemysław Konopka
05:00 16 May 22
Polecam tę firmę. Instalacja fotowoltaiczna została wykonana zgodnie z ustaleniami. Wszystko działa beż zarzutów. Firma zdecydowanie na TAK.
Arek KawalecArek Kawalec
16:45 14 May 22
Zdecydowanie polecam Consor energia. Wykonali u mnie montaż pompy ciepła Stiebel eltron HPA-0 8 Plus z wieżą hydrauliczną. Wszystko w terminie, czysto i schludnie. Zdecydowanie jest to firma która poważnie traktuje ten biznes a nie kolejni naganiacze którzy na spotkanie wpadają z wypełnioną umową.
Maciej WojtaszekMaciej Wojtaszek
03:12 13 May 22
Na tę firmę natknęliśmy się przy okazji montażu fotowoltaniki u mojego brata. Akruat montowali panele i w tym czasie był przedstawiciel. Wszystko wytłumaczył, obliczył i miesiąc później też mieliśmy panele . Zdecydowanie polecam!
Ryszard KrajewskiRyszard Krajewski
15:05 11 May 22
Mieliśmy okazję współpracować z Consor Energia przy modernizacji systemy grzewczego w naszym zakładzie produkcyjnym. Zamontowana pompa ciepła Stiebel Eltron HPA-O 13 Premium zasila przestrzeń biurową oraz pomieszczenia socjalne. Mieliśmy pewne obawy co do wydajności powietrznej pompy ciepła. Argumenty przedstawione przez repreentanta firmy przekonały nas i postanowiliśmy zainwestować w to urządzenie. Pomimo naszych obaw, w okresie zimowym było ciepło i komfortowo. Polecamy usługi firmy, rzetelnie i z pasją!
Blanka JaroszewskaBlanka Jaroszewska
15:41 21 Jan 22
Przy wyborze wykonawcy pompy ciepła kierowaliśmy się z mężem przede wszystkim profesjonalnym doradztwem. Sprawy ogrzewania to nie nasza działka dlatego szukaliśmy kogoś kto w rzetelny sposób wyjaśni nam na czym polega ogrzewanie pompą ciepła i dobierze optymalny do naszych potrzeb system. W gąszczu ofert i sprzedawców, obiecujących złote góry wybraliśmy firmę która jak się okazało, stawia na profesjonalne doradztwo i profesjonalny montaż. Tego właśnie szukaliśmy i nie zawiedliśmy się. Pompa ciepła Stiebel Eltron HPA-O 8 Plus flex Set okazała się idealnym rozwiązaniem. Zdecydowanie polecamy.
js_loader

KTO MOŻE UBIEGAĆ SIĘ O DOFINANSOWANIE NA FOTOWOLTAIKĘ W DOPIEWIE?

Beneficjentami dotacji docelowej mogą być osoby fizyczne, osoby prawne, wspólnoty mieszkaniowe, przedsiębiorstwa, jednostki sektora finansów publicznych będące gminnymi lub powiatowymi osobami prawnymi. Dotacja może być przyznana na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych jako urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii. Kwotę dofinansowania ustala się w zależności od rodzaju inwestycji i wynosi 1500 zł na każdy kolejny kW mocy zainstalowanej instalacji fotowoltaicznej lecz nie więcej niż 10 0000 zł. Sprawdź oficjalne informacje o dotacje na fotowoltaikę w Dopiewie!

ZAKUP I MONTAŻ INSTALACJI, OGNIW PANELI FOTOWOLTAICZNYCH – DOPIEWO

Panele fotowoltaiczne składają się z wielu połączonych ogniw. Wielkość ich łącznej powierzchni zależy od Twoich potrzeb, takich jak powierzchnia domu lub obszaru, który musi być zasilany. Przed zamontowaniem instalacji ważne jest również wzięcie pod uwagę lokalizacji danego obiektu. Wszystkie te kwestie należy uwzględnić przed zaprojektowaniem systemu fotowoltaiki na terenie Dopiewa. Skontaktuj się z naszymi fachowcami, jeśli interesujesz się zamontowaniem tego systemu w swoim domu lub firmie.

PROGRAM CZYSTE POWIETRZE 2022 DOFINANSOWANIE – GMINA DOPIEWO

Montaż paneli fotowoltaicznych w Twoim domu przyczynia się do walki ze zmianami klimatycznymi, które prawdopodobnie staną się głównym problemem w nadchodzących latach. W związku z niezaprzeczalnym aspektem ekologicznych tych systemów są one coraz częściej dofinansowywane przez państwo. Obecnie zakładając system fotowoltaiki, możesz starać się o dotację z gminy Dopiewo bez względu na to, czy jesteś osobą fizyczną, czy reprezentujesz firmę, instytucję. W rezultacie nie tylko zaoszczędzisz, ale i przyczynisz się do lepszego stanu środowiska naturalnego.

Obecne i przyszłe dofinansowania i dotacje na fotowoltaikę Dopiewo

Od 1 lutego 2021 o dofinansowanie na wymianę obecnego źródła ciepła mogli starać się mieszkańcy Dopiewa. W tym roku gmina za zakup i montaż proekologicznego źródła ciepła
sfinansowała 70 % kosztów kwalifikowanych, ale nie więcej niż 5 000 zł. Warunkiem uzyskania dotacji było zlikwidowanie starego kotła na paliwo stałe. Wnioski przyjmowane były w Urzędzie Gminy Dopiewo, ul. Leśna 1C do 28 lutego 2021r.

Skontaktuj się z Nami w celu uzyskania informacji na temat przyszłych dofinansowań.
Tel: +48 726 430 861
E-mail: m.kmieciak@consorenergia.pl