Fotowoltaika Konin – projektowanie instalacji fotowoltaicznych i montaż

Popularność instalacji, jakimi jest fotowoltaika staje się coraz bardziej widoczna również w Koninie. Dotyczy to głównie nowych inwestycji, które są przeprowadzane z zamiarem maksymalnego zminimalizowania późniejszych kosztów eksploatacji budynków. Fotowoltaika w Koninie może być zastosowana zarówno w inwestycjach w budynki mieszkalne, jak i na obiektach przemysłowych. Przez lata funkcjonowania w branży zebraliśmy doświadczenie w budowie podobnych instalacji zarówno w domach prywatnych, jak i w inwestycjach komercyjnych. Panele fotowoltaiczne w Koninie są na tyle opłacalne, że już po kilkunastu latach można cieszyć się darmową energią. Zapewniamy państwu kompleksowy montaż instalacji, a także gwarantujemy odpowiedni projekt, by zapewnić optymalne dopasowanie do obiektu.

fotowoltaika Konin

Dofinansowanie i dotacje do fotowoltaiki w Koninie

Dofinansowanie i dotacje do fotowoltaiki w Koninie

Panele słoneczne instalujemy na różnych obiektach, prywatnych jak i komercyjnych. Te prywatne mają możliwość skorzystania z dotacji na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych z programów Mój Prąd i Czyste Powietrze. Dofinansowanie do fotowoltaiki w Konine można uzyskać w różnych wysokościach, a szczegóły programów można znaleźć na odpowiednich stronach rządowych właściwych dla regionu Wielkopolskiego. Dofinansowanie do fotowoltaiki w 2020 sprawia, że zwrot z inwestycji następuje o wiele szybciej. Cena i koszt fotowoltaiki może oscylować w bardzo dużych granicach, gdyż wszystko zależy od wielkości instalacji i rodzaju podzespołów.. Przed rozpoczęciem montażu dobieramy jednak wielkość instalacji tak, by była ona optymalna dla danego rodzaju budynku i spełniała jego zapotrzebowanie na energię elektryczną. 

Pompy ciepła CWU i CO Konin – montaż i doradztwo

Pompy ciepła w Koninie są świetnym uzupełnieniem nowoczesnych budynków projektowanych na wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii. Mogą służyć do grzania ciepłej wody użytkowej i zasilania instalacji centralnego ogrzewania. Po wielu latach funkcjonowania w branży oferujemy tylko sprawdzone produkty, które cieszą się uznaniem naszych klientów. Projektujemy systemy pomp ciepła za pomocą narzędzi do projektowania stworzonych przez producentów pomp. Gwarantują one system pompy ciepła optymalnie dobrany do parametrów budynku. Mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo i kompleksową usługę, jaką jest montaż pompy ciepła. Poza tym oferujemy w pakietach system zaopatrujący pompę ciepła w prąd jakim jest Fotowoltaika. Dobierzemy moc instalacji tak aby maksymalnie obniżyć koszty ogrzewania

Pompy ciepła CO CWU Konin

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.