22
Maj
2019

Panele fotowoltaiczne 3kWp Kobylnica – Wielkopolska

Jakie są korzyści z instalacji fotowoltaiki na dachu domu jednorodzinnego, tak jak w przypadku naszego klienta z Kobylnicy? Przede wszystkim niższe rachunki za prąd dzięki nieograniczonemu dostępowi do promieniowania słonecznego, które poprzez instalację PV zaopatruje dom w absolutnie czystą i ekologiczną energię elektryczną.

Korzyści dla budynku jednorodzinnego

Panele fotowoltaiczne do swojej pracy wykorzystują jedynie odnawialne źródło energii, jakim jest promieniowaniem słoneczne. Ponadto w żaden sposób nie wpływają negatywnie na otaczające mieszkańców środowisko i co niezwykle istotne, nie przyczyniają się do powstawania szkodliwych substancji, o co domownicy tego domu, jak i pozostałych na terenie Wielkopolski, mogą być całkowicie spokojni. Co więcej, nasi klienci nie muszą przejmować się swoim zaangażowaniem w codzienną obsługę systemu fotowoltaicznego, ponieważ prawidłowo zainstalowany system nie wymaga praktycznie żadnych czynności ze strony domowników. System ten przynosi również wymierne korzyści finansowe i zwiększa bezpieczeństwo energetyczne mieszkańców Wielkopolski, którzy się na niego zdecydują, ale nie tylko.

Poszczególne moduły systemu zostały dobrane pod kątem oczekiwań oraz potrzeb naszych klientów w porozumieniu ze specjalistami Consor Energia, którzy doradzili montaż instalacji o mocy 3kWp oraz 10 paneli EXE Solar o mocy 300W składających się z 60 ogniw monokrystalicznych.

Sprawdź galerię! ⬇️