Ogrzewanie elektryczne podłogowe, maty grzejne Poznań

Maty grzewcze przeznaczone są do ogrzewania podłogi jako ogrzewanie uzupełniające. Takie rozwiązanie to niższe koszty eksploatacji, efektywny podział ciepła w pomieszczeniu i przyjemna temperatura podłogi. 50 cm szerokości pozwala na montaż w małych kuchniach, toaletach lub pomieszczeniach do uprawiania hobby. Krótkie czasy nagrzewania zapewnia moc grzewcza wynsząca 150W/m2.

Korzyści z mat grzewczych dla Twojego domu

  • Niezależny od insteniejących system grzewczy
  • Do nowych, remontowanych i modernizowanych obiektów
  • Łatwa i szybka instalacja
  • Temperatura ustawiana bezstopniowo
  • Przyjemna temperatura
  • W ofercie 9 wersji mat w zależności od mocy i długości
ogrzewacze podłogowe

Grubość maty grzejnej to tylko 4 mm, odstęp między przewodami grzejnymi wynosi ≤ 9 cm.

Ile kosztuje ogrzewanie podłogowe elektryczne?

Elektryczne ogrzewanie podłogowe to rozwiązanie, które w ostatnim czasie cieszy się coraz większą popularnością. Trudno się temu dziwić – stanowi ono niezwykle skuteczny sposób na uzyskanie optymalnej temperatury we wnętrzu. Ile kosztuje ogrzewanie podłogowe?

Ogrzewanie podłogowe, maty grzejne - koszt, cena

W jaki sposób obliczyć koszty ogrzewania podłogowego? Wyliczenia należy tutaj dokonać w przeliczeniu na metr kwadratowy. Obliczając koszty, jakie trzeba będzie ponieść w związku z taką inwestycją, pod uwagę wziąć powinno się zarówno sterowniki, jak i materiały izolacyjne takie, jak folia czy styropian podłogowy.

Ile zapłacić trzeba za kompletny zestaw ogrzewania podłogowego elektrycznego, w skład którego wchodzić będzie mata grzejna, regulator, podłogowy czujnik temperatury oraz niezbędne akcesoria montażowe? Szacuje się, że w zależności od wielkości maty będzie to wydatek od kilkuset do tysiąca kilkuset złotych. W asortymencie naszej firmy Consor Energia znaleźć można bogaty wybór wysokiej jakości mat grzewczych przeznaczonych do ogrzewania wnętrz.